Ako objedať?

Ako objednať?

Objednaj oznamko

Objednaj oznamko

Vyber si oznamko z katalógu, alebo ti vytvoríme tvoj vlastný design podľa tvojich požiadaviek. Vypočitaj si cenu a zašli nám texty, obrázky, prípadne nákres. Objednávku vytvoríš aj na webe, alebo zaslaním e-mailu. Pri zasielaní objednávky na e-mail si môžeš stiahnuť formulár, aby si nezabudol na všetky požiadavky.
Schválenie grafiky

Schválenie grafiky

Grafik ti podľa požiadaviek upraví, alebo navrhne oznamko a zašle ti ho na schválenie. Po tvojom vyjadrení je možné oznamko ďalej upravovať, až kým nebudeš na 100% spojojný. Pri schválení skontroluj aj všetky texty, aby bolo oznamko super aj po gramatickej stránke.
Tlač oznamiek

Tlač oznamiek

Vytlačíme tvoje oznamka. Postaráme sa o to, aby bola tlač čo najlepšia a preto tlačíme kvalitnou ofsetovou tlačou na kvalitný kriedový papier. Oznamka orezávame, bigujeme, prípadne každý jeden kus vysekávame špeciálnou formou, aby si dostal bezchybné oznamko.
Odosielanie na tvoju adresu

Odosielanie na tvoju adresu

Tvoje oznamko po vytlačení zabalíme a posielame na tvoju adresu. Doprava trvá cca 1-3 dni. Kuriér ti zavolá a pokiaľ sa dá, tak ti oznamka donesie aj do školy.

Ake podklady potrebuje náš grafik?

Na to, aby ti naš grafik pripravil tvoje oznamko potrebuje v prvom rade texty (trieda, škola, menný zoznam, motta, výroky, ...), typ grafiky pokiaľ si oznamko vyberáš z katalógu. Prípadne nám pošli tvoj návrh, škicu, či obrázky. Náš grafik sa s tým pohrá dovtedy, kým s tým nebudeš spokojný.

Pre to, aby si na niečo nezabudol poslať, vyplň objednávku na webe, alebo si ju môžeš stiahnuť, vyplniť a poslať na náš mail oznamko@oznamko.sk.

stiahni objednávku